Finanšu nozares asociācija š. g. 17. oktobrī plkst. 10.00  aicina Jūs uz Asociācijas kreditēšanas indeksa uzņēmējdarbības segmentam prezentācijas pasākumu un ekspertu diskusiju “Digitalizācija un automatizācija – uzņēmumu konkurētspējas atslēga 21. gs. tirgū”.

Ārējo finanšu resursu piesaiste, t. sk. kreditēšana, ir viens no būtiskākajiem finanšu atbalsta punktiem stabilai un mērķtiecīgai uzņēmējdarbības izaugsmei. Finanšu nozares asociācija kopā ar ekspertiem ir izveidojusi kreditēšanas indeksu uzņēmējdarbības segmentam Latvijā. Tas apvieno būtiskākos rādītājus, kas palīdz izvērtēt un sniedz pilnīgu priekšstatu par kreditēšanu, tās apjomiem, pieejamību un pieprasījumu uzņēmējdarbības segmentā.

Globālās tirgus ekonomikas apstākļos svarīga ir pāreja no darbietilpīgas ekonomikas uz zināšanu un tehnoloģiju ietilpīgu ekonomiku, arvien lielāku nozīmi piešķirot digitalizācijai. Diemžēl šobrīd tikai 8% Latvijas mazo un vidējo uzņēmumu atzīst, ka ar digitalizāciju saistītās aktivitātes ieņem nozīmīgu lomu to plānos, bet 44% uzņēmumu atbildējuši, ka digitalizācija tiem nav svarīga. Savukārt Lietuvā un Igaunijā mazo un vidējo uzņēmumu izpratne par digitalizācijas nozīmi ir krietni labāka.*

Diskusijas “Digitalizācija un automatizācija – uzņēmumu konkurētspējas atslēga 21. gs. tirgū” mērķis ir apkopot dažādu nozaru ekspertu redzējumu par digitalizācijas un automatizācijas ieviešanas priekšrocībām un izaicinājumiem Latvijā, kā arī apzināt iespējamos risinājumus tās veicināšanai.

Pasākuma norise

Finanšu nozares asociācijas kreditēšanas indeksa uzņēmējdarbības segmentam prezentācija – metodoloģija, galvenie rezultāti un secinājumi:

  • Kārlis Danēvičs, Finanšu nozares asociācijas Kreditēšanas komitejas līdzpriekšsēdētājs, SEB bankas valdes loceklis.

Diskusijā “Digitalizācija un automatizācija – uzņēmumu konkurētspējas atslēga 21. gs. tirgū” piedalās:

  • Ralfs Nemiro, ekonomikas ministrs,
  • Aigars Rostovskis, LTRK Padomes priekšsēdētājs,
  • Reinis Bērziņš, Attīstības finanšu institūcijas ALTUM valdes priekšsēdētājs,
  • Kārlis Kronbergs, Banka Citadele uzņēmumu apkalpošanas direkcijas vadītājs,
  • Mārcis Vilcāns, VAS “Latvijas Pasts” valdes priekšsēdētājs.

Diskusiju vadīs Kārlis Danēvičs, Finanšu nozares asociācijas Kreditēšanas komitejas līdzpriekšsēdētājs, SEB bankas valdes loceklis.
Plānotais pasākuma ilgums – 2 stundas

Pasākums notiks "Rixwell Hotel Konventa Sēta", Kalēju ielā 9/11.

Reģistrācija ir slēgta.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, rakstiet Aleksai Fridrihsonei uz epastu aleksa@deepwhite.lv vai zvaniet pa tālruni +371 20604742.

Biedri

Asociētie biedri