16. oktobrī Finanšu nozares asociācija sadarbībā ar ekspertiem no Temple Grange Partners organizē “Compliance Risk Management: KYC, UBO & Sanctions Screening”- šogad otro atbilstības tematikai veltīto forumu.

Šis ir padziļināts mācību forums, kas īpaši sagatavots jau pieredzējušiem AML/CFT speciālistiem, kā arī par sankciju ievērošanu atbildīgajiem darbiniekiem gan bankās, gan citos uzņēmumos, kuru darbā ir īpaši svarīgi pievērst uzmanību AML/CFT noteikumu kvalitatīvai ievērošanai, kā arī riskiem, kas saistīti ar finanšu sankcijām.

Šī foruma dalībnieki:

  • uzzinās vairāk par aktualitātem un labāko praksi sankciju uzraudzības jautājumos, kā arī pamatprincipiem sankciju uzraudzībā pielietojot tehnoloģiskus risinājumus;
  • iegūs plašāku informāciju par starptautisko praksi, kas vas sniegt atbalstu pieņemot savus lēmumus;
  • tiks aicināti iesaistīties ekspertu vadītās sarunās par sankciju uzraudzības rīku efektivitāti, stingras atbilstības projektu īstenošanu un to organizatorisko struktūru.

 

Information about Riga Compliance Forum “Compliance Risk Management: KYC, UBO & Sanctions Screening”, 16th October 2018

 

Riga Compliance Forum “Compliance Risk Management: KYC, UBO & Sanctions Screening” dalībnieki saņems apliecinājumu un CAMS punktus. 

Vairāk informācijas un iespēja reģistrēties šeit- https://www.financelatvia.eu/en/education-and-training/specialist-training/

Biedri

Asociētie biedri