Šobrīd aizvien vairāk pircēju dod priekšroku norēķiniem un pirkumiem tiešsaistē, izmantojot dažādus modernus maksājumu rīkus. Lai mudinātu iedzīvotājus un uzņēmējus aktīvi izmantot e-komercijas risinājumus, vienlaikus veicinot zināšanas par digitālo drošību, ilgtspējīgu iepirkšanos, kā arī atbalstītu vietējo uzņēmējdarbību, Mastercard kopā ar Finanšu nozares asociāciju organizē informatīvu kampaņu “#viedpircējs”. Tā norisināsies 2022. gada aprīlī un maijā. Kampaņas laikā galvenie sadarbības partneri — Latvijas bankas. Latvijas uzņēmēji ir laipni aicināti novērtēt e-komercijas un bezskaidras naudas priekšrocības, iepazīstoties ar kampaņas izziņas materiāliem esiviedpircejs.lv, #viedpircējs Facebook lapā un Viedpircēja vēstniecībā”.

Infografika: Latvijas iedzīvotāju zināšanas par digitālo drošību

Inforgrafika: Latvijas iedzīvotāju zināšanas par digitālo drošību (RUS)

Inforgrafika: Kas ir #viedpircējs?

Inforgrafika: Latvijā turpina nostiprināties iepirkšanās paradumi, kas raksturīgi viedpircējam

Infografika: Latvijas iedzīvotāju zināšanas par digitālo drošību

 

 

 

 

 

 

 

 


 #viedpircējs Mastercard kampaņa 2020

Šobrīd aizvien vairāk pircēju dod priekšroku norēķiniem un pirkumiem tiešsaistē, izmantojot dažādus modernus maksājumu rīkus. Lai mudinātu iedzīvotājus un uzņēmējus aktīvi izmantot e-komercijas risinājumus, vienlaikus veicinot zināšanas par drošību, it īpaši digitālo, kā arī atbalstītu Latvijas uzņēmējus, Mastercard kopā ar Finanšu nozares asociāciju organizē informatīvu kampaņu #viedpircējs.

Tā norisinājās no 2020. gada jūlija līdz augustam. Kampaņas laikā galvenie sadarbības partneri — Latvijas komercbankas un tirgotāji. Latvijas uzņēmēji ir laipni aicināti novērtēt e-komercijas un bezskaidras naudas priekšrocības, atbalstot informatīvo kampaņu un pievienojoties #viedpircējs kustībai. Vairāk informācijas www.esiviedpircejs.lv

 

Arhīvs. 10 padomi, kā iepirkties internetā gudri

10 padomi, kā iepirkties internetā gudri

 

Arhīvs. Diskusija “Esi viedpircējs – iepērcies internetā gudri!” ( 21.07.2020)

Arhīvs. Uzkrāj zināšanas par drošu iepirkšanos internetā Delfi.lv sadaļa – #viedpircēja vēstniecībā

Arhīvs. Intervija par Mastercard kampaņu un citām aktualitātēm finanšu nozarē ar Finanšu nozares asociācijas valdes priekšsēdētāju Sanitu Bajāri (29.06.2020):

Arhīvs. Infografika: Vai Tu jau esi #viedpircējs? 

Arhīvs. Septiņi mūsdienu ticējumi par iepirkšanos internetā:

Arhīvs. Informācija uzņēmējiem par iespēju pieteikties loterejai


Biedri

Asociētie biedri