Image

Ar Luminor bankas atbalstu Latvijas nekustamo īpašumu attīstītājs  SIA MCITY Ulbrokas investē teju 2 miljonus eiro industriālās noliktavas Ulbrokas 23 modernizācijā un paplašināšanā. Uzņēmums ir pabeidzis investīciju projektu noliktavas modernizācijai, tehniskai atjaunošanai un paplašināšanai, izveidojot ēkā specializētu zonu efektīvākai preču uzkraušanai un loģistikas procesu optimizācijai.

Jaunajā piebūvē izveidota kontrolēta preču uzkraušanas zona ar piecām mikroautobusu stāvvietām un atsevišķiem paceļamiem vārtiem katram transportlīdzeklim, kas ievērojami paātrina kravu apstrādi un nodrošina drošu, ērtu un efektīvu loģistiku. Piebūvē integrēta specifiska dūmu un gāzu novadīšanas sistēma, savukārt esošajā noliktavā veikta plaša modernizācija – uzlabota kravu apstrādes zona, pazemināts teritorijas reljefs, uzstādīti jauni HORMANN DOKU tipa loģistikas vārti, nomainīta gāzes apkure pret energoefektīvu ūdens sildīšanas sistēmu, ieviests LED apgaismojums, kā arī atjaunota ceļu infrastruktūra un veikta labiekārtošana. Projekts īstenots sadarbībā ar ilggadējo nomnieku Magnum Medical.

“Esam gandarīti atbalstīt uzņēmumu MCITY Ulbrokas šī projekta īstenošanā. Šis ieguldījums apliecina gan uzņēmuma ilgtermiņa skatījumu uz ilgtspējīgu nekustamo īpašumu attīstību, gan Latvijas loģistikas nozares augsto potenciālu. Mums ir svarīgi finansēt projektus, kas veicina energoefektivitāti, modernu infrastruktūru un videi draudzīgu darbību. MCITY Ulbrokas projekts ir lielisks piemērs tam, kā atbildīga attīstība un sadarbība ar uzticamiem nomniekiem rada pievienoto vērtību gan uzņēmējdarbībai, gan vietējai ekonomikai,” saka Ilze Zoltnere, Luminor Korporatīvā departamenta vadītāja.

MCITY Ulbrokas noliktava saņēmusi starptautiski atzīto BREEAM Very Good sertifikātu, un visa elektroapgāde nodrošināta ar 100 % atjaunojamiem energoresursiem, veicinot videi draudzīgu darbību gan attīstītājam, gan nomniekiem.

“Mūsu mērķis ir veidot ilgtermiņa attiecības ar mūsu nomniekiem, un mums ir svarīgi, lai viņi ir apmierināti ar mūsu telpām, piedāvāto produktu un mūsu darbu. Noliktavas modernizācijas un paplašināšanas projekts “Magnum Medical” vajadzībām “MCITY” bija liels un tehniski gana sarežģīts projekts. Man ir liels gandarījums par kvalitatīvo darbu, kas paveikts, neskatoties uz vairākiem šķēršļiem un grūtībām. Novērtējam arī veiksmīgo un profesionālo sadarbību ar banku, un komandu, kas orientējas komercīpašumu industrijā. Rezultāts veicinās mums nozīmīga nomnieka biznesa attīstību, un ir prieks, ka varam šādu projektu īstenot kopā,” uzsver SIA “MCITY Ulbrokas” valdes priekšsēdētājs Pēteris Antonovs.

Jaunā piebūve un modernizācija izstrādāta ciešā sadarbībā ar ilggadējo nomnieku Magnum Medical, vienu no vadošajiem zāļu vairumtirgotājiem Latvijā, kas MCITY Ulbrokas kompleksā darbojas kopš 2006. gada.  Būvniecība un projekta saskaņošana ilga 20 mēnešus, un to veica ģenerāluzņēmējs SIA “The true H.O.M.E” sadarbībā ar SIA “DL Būve”, SIA “Zilber”, SIA “Rajs”, SIA “SL-PRO Baltic” un SIA “Multicomp”. Projekts īstenots par “MCITY Ulbrokas” līdzekļiem un ar bankas “Luminor” finansējumu.

Citas ziņas

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Materiāli

Dokumenti - 0
Lapas - 0

Skatīt vairāk