Image

Latvijas Banka un partneri no 20. līdz 26. martam rīko nozīmīgāko gada pasākumu finanšu pratības jomā. “Finanšu pratības nedēļas 2023” laikā 20 partnerinstitūciju un entuziasti piedāvās gandrīz 40 bezmaksas aktivitāšu visā Latvijā, lai veicinātu iedzīvotāju naudas prasmi, finansiālo drošību un ilgtspēju.

Sev ko interesantu un noderīgu atradīs ikviens – skolēniem būs nodarbības skolās un tiks publicēti jauni materiāli finanšu pratības apgūšanai, iedzīvotāji visā Latvijā varēs iegūt informāciju par tādām tēmām kā ieguldījumi, pensijas plānošana, kredītvēsture, finanšu drošība un budžeta plānošana, ja jāizdzīvo no algas līdz algai. Notiks vieslekcijas augstskolās un seminārs skolotājiem.

Šogad īpaši daudz pasākumu paredzēti Latvijas reģionos – Preiļos, Ogres novadā, Cēsīs un citviet. Reģionu bibliotēkās notiks nodarbības par finanšu krāpniecības atpazīšanu, bet skolās – par drošiem ieguldījumiem.

Nedēļā iegūtās zināšanas ikviens varēs pārbaudīt tiešsaistē 25. martā plkst. 19.00 “Finanšu pratības Prāta spēlēs”. Pievienoties aicināti gan individuāli dalībnieki, gan komandas Facebook lapā “Naudasprasme”.

“Finanšu pratības nedēļa” Latvijā notiks desmito reizi starptautiskās iniciatīvas Global Money Week ietvaros. Gadskārtējās nedēļas norisi Latvijā koordinē Latvijas Banka.

Informācija par “Finanšu pratības nedēļas” norisi un pasākumiem pieejama finanšu pratībai veltītajā vietnē.

Saistītās ziņas

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Lapas - 0

Skatīt vairāk