Image

21. janvārī plkst. 9:00 tiešraidē Finanšu nozares asociācija sadarbībā ar Latvijas Pilsonisko aliansi un Finanšu un kapitāla tirgus komisiju organizē semināru, lai veicinātu kredītiestāžu izpratni par biedrību darbību un biedrību izpratni par prasībām, kas noteiktas un kuras īsteno kredītiestādes, lai novērstu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju, terorisma un proliferācijas finansēšanu. 

Tiešraidei varēs sekot līdzi Finanšu nozares asociācijas mājas lapā www.financelatvia.eu.

Pasākuma programma.

Seminārā ar prezentācijām par kredītiestāžu un biedrību sadarbību naudas atmazgāšanas novēršanā uzstāsies Jānis Kauliņš, EY Baltijas partneris Izmeklēšanas un Integritātes nodaļā, CFA, CAMS, CISSP, Agnese Frīdenberga, PROVIDUS vadošā pētniece, Toms Platacis, Finanšu izlūkošanas dienesta Stratēģiskās analīzes nodaļas vadītājs, Ilze Borance, VID Nodokļu pārvaldes direktora vietniece, Reinis Trokša, Ārlietu ministrijas Ekonomisko attiecību un attīstības sadarbības politikas departamenta direktors un Ksenija Vēze-Velse, Finanšu un kapitāla tirgus komisijas Naudas atmazgāšanas novēršanas un sankciju departamenta Atbalsta un regulējuma daļas uzraudzības eksperte, ICA Int Adv Cert (AML).

Savukārt ekspertu diskusijā par finanšu pakalpojumu pieejamību biedrībām, riskos balstīto pieeju, pašreizējo situāciju naudas atmazgāšanas novēršanā un jaunā ietvara realitāti piedalīsies Laila Medin, Tieslietu ministrijas valsts sekretāra vietniece tiesību politikas jautājumos, Ģirts Rūda, Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padomes loceklis, Ilze Znotiņa, Finanšu izlūkošanas dienesta priekšniece, Kristīne Zonberga, Latvijas Pilsoniskās alianses direktore, Inese Vaivare, Latvijas platforma attīstības sadarbībai direktore, Latvijas Pilsoniskās alianses padomes priekšsēdētāja, Uldis Upenieks, Finanšu nozares asociācijas Darbības atbilstības komitejas līdzpriekšsēdētājs, AS “Citadele banka” valdes loceklis atbilstības jautājumos, CAMS un Kārlis Danēvičs, Finanšu nozares asociācijas Kreditēšanas komitejas līdzpriekšsēdētājs, SEB bankas valdes loceklis, atbildīgais par AML/KYC jautājumiem, CAMS.

Tāpat kredītiestāžu un biedrību komandas interaktīvā darbnīcā iejutīsies viena otras lomā un mēģinās saprast, ar ko ikdienā jāsaskaras otrai pusei. Tas palīdzēs izdarīt secinājumus par iespējamajiem uzlabojumiem un sadarbību turpmāk.

Pasākumu moderēs Iveta Kažoka.

 

Papildu informācija:

Sabīne Spurķe
Komunikācijas vadītāja
Finanšu nozares asociācija
E-pasts: sabine.spurke@financelatvia.eu
Tālr.:+371 20604166

 

Saistītās ziņas

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Lapas - 0

Skatīt vairāk