Image

SEB banka piešķīrusi ilgtermiņa aizdevumu 7,1 miljona eiro apmērā uzņēmumam “HansaMatrix”. Ilgtermiņa aizdevums paredzēts uzņēmuma attīstībai un efektivitātes celšanai. “HansaMatrix” ir viens no Ziemeļeiropas reģionā vadošajiem elektronisko sistēmu un to komponenšu ražotājiem tādās nozarēs kā transports, telekomunikācijas, enerģijas pārvaldības sistēmas, IoT, medicīna un aizsardzības tehnoloģijas.

Ilgtermiņa aizdevums ļaus “HansaMatrix” ieguldīt biznesa attīstībā, audzējot uzņēmuma apgrozījumu, piesaistot jaunus klientus, attīstot eksporta tirgus un modernizējot iekārtas.

“Šis ir nozīmīgs solis “HansaMatrix” konkurētspējas stiprināšanā un ilgtermiņa attīstībā. Esam šī ambiciozā Latvijas uzņēmuma finanšu partneris jau kopš 2017. gada un varam būt gandarīti, ka ar mūsu piešķirto finansējumu “HansaMatrix” ir izdevies kļūt par vienu no reģiona līderiem elektronisko sistēmu un to komponenšu ražošanā. Šī ir nozare ar nemitīgi pieaugošu pieprasījumu, kas prasa dinamisku pielāgošanos pārmaiņām. “HansaMatrix” komanda ir pierādījusi, ka spēj to paveikt. Novēlam uzņēmumam veiksmīgu nākamo attīstības posmu,” saka SEB bankas valdes loceklis Ints Krasts.

“Šis aizdevums ir nozīmīgs solis mūsu uzņēmuma attīstībai un pozīciju stiprināšanai tirgū. Sekojot nesenai “Baltcap” kļūšanai par vienīgo uzņēmuma akcionāru, šis darījums ir turpinājums, kas palīdzēs sasniegt mūsu ambiciozos biznesa mērķus. Strādājam saskaņā ar mūsu ilgtermiņa stratēģiju, kas nodrošina uzņēmuma izaugsmi. Mēs novērtējam SEB bankas ilgtermiņa sadarbību un uzticēšanos,” papildina “HansaMatrix” valdes priekšsēdētājs Jānis Sams.

Uzņēmums “HansaMatrix” ir dibināts 1999. gadā, tā ražotnes atrodas Ogrē, Ventspilī un Mārupē. “HansaMatrix” akcionārs ir “BaltCap” pārvaldīts privātā kapitāla fonds.

Saistītās ziņas

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Lapas - 0

Skatīt vairāk