Image

No 26. janvāra Swedbank sāks maksāt klientiem procentlikmi 0,3% gadā par uzkrājumiem krājrīkā. Turpmāk reizi ceturksnī Swedbank klienti, kuri izmanto krājrīku eiro valūtā, saņems procentu maksājumu no bankas kā papildinājumu savam uzkrājumam.

“Priecājamies, ka ar šodienu saviem klientiem piedāvājam procentu maksu arī par krājrīku, kurš divarpus gadu laikā kļuvis par svarīgu ikdienas uzkrājumu instrumentu. Par termiņdepozītiem procentus atsākām maksāt jau pirms kāda laika, to likme ir augstāka, jo termiņdepozīts paredz fiksētu noguldījuma termiņu. Savukārt no krājrīka cilvēks naudu var izņemt jebkurā brīdī pēc vajadzības. Krājrīks ir būtisks instruments krāšanas paraduma un “drošības spilvena” veidošanā, kas ir neatņemama finanšu veselības sastāvdaļa,”

saka Karīna Kulberga, Swedbank Privātpersonu pārvaldes vadītāja.

Šobrīd krājrīku izmanto vairāk nekā 180 tūkstoši Swedbank klientu, un tajā uzkrāti virs 460 miljoniem eiro. Gada laikā uzkrājumu apmērs audzis par 35 miljoniem, un ik mēnesi 1700 klientu nolemj pieslēgt krājrīku.

Gan  esošajiem, gan jaunajiem Swedbank krājrīka lietotājiem par naudas atlikumu krājrīka kontā procenti tiks aprēķināti katras dienas beigās. Savukārt procentus par uzkrājumu banka izmaksās uz krājrīka kontu reizi ceturksnī, automātiski nomaksājot visus nepieciešamos nodokļus. Tas notiks datumā, kas atbilst krājrīka noslēgšanas datumam.

Atšķirībā no termiņdepozīta, naudas izņemšana no krājrīka nav ierobežota – klients var brīvi rīkoties ar savu naudu, bet turpmāk papildus saņemt arī procentus par krājrīka konta atlikumu. Iemaksas krājrīkā klients var veikt pats pēc saviem ieskatiem, kā arī var pieslēgt regulāro maksājumu un kartes maksājumu noapaļošanas funkciju.

Savukārt klasiskajiem termiņdepozītiem procentlikme tika ieviesta jau iepriekš, un decembrī termiņdepozītu likme tika arī pārskatīta. Šobrīd Swedbank termiņdepozītu likme ir līdz 0,7% gadā par noguldījumiem eiro valūtā. Savukārt noguldījumiem ASV dolāros tiek piedāvāts līdz 1% gadā. Vairāk par termiņdepozītiemkrājrīku un to aktuālajām  procentlikmēm lasāms Swedbank mājas lapā.

RUS: Swedbank начнет платить клиентам проценты и за накопление на Накопителе


Papildu informācijai:
Jānis Krops
Swedbank Mediju attiecību vadītājs
Tālr.: 67444560, 26880381
janis.krops@swedbank.lv

Saistītās ziņas

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Lapas - 0

Skatīt vairāk